VÝKLOPNÁ

Výklopná garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do rodinných domů, nebo hospodářských budova garáží. Vrata jsou zhotovena z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Vrata jsou standardně vybavena zámkem s vložkou (tři klíče), držáky pro montáž vrat a montážní sadou. Vrata se otevírají ručně, jsou připraveny pro montáž pohonu.

Konstrukce křídla je zhotovena z ocelových, pozinkovaných profilů. Výplň je tvořena ocelovým pozinkovaným trapézovým plechem - trapéz T-10, potaženým polyesterovou barvou

Rozložení váhy křídla
Ve výklopných vratech se používá systém pružin, které napomáhají otevírání křídla. Pružiny jsou schovány v plastových pouzdrech, které chrání proti skřípnutí prstů (Progress, Komfort), bez pouzder pružin se dodávají vrata Novum.
Kování a zámky
Zvenčí i zevnitř je v křídle instalována klika. V zámku je osazena jednostranná vložka (zamykání a odemykání pouze zvenčí, 3 klíče). Z vnitřní strany se zámek zajišťuje přestavnou pojistkou. Zámek je spojen táhly (lanky) se západkami v dolních rozích křídla.


 
Nastavení fotogalerie