Příslušenství sekčních vrat

Dekory  

Dekorativní prvky
Chcete-li podtrhnout individuální charakter vašich vrat, společnost Krispol vám nabízí širokou paletu dekorativních prvků. Každý z nich je vyroben z vysoce kvalitní, ušlechtilé oceli o tloušťce 1 mm a v odstínu kartáčovaného stříbra.

 Okna

Okna ve vratech
Zasklený otvor slouží nejen k osvětlení garáže. Bohatá nabídka tvarů a zpracování oken vám umožní, abyste je využili jako ozdobný prvek, který vašim sekčním vratům dodá výjimečný vzhled. Umístění oken a jejich počet závisí výlučně na potřebách a kreativitě zákazníka

 Klika_3

Úchyty a kliky
Kliky, které jsou k dispozici v černé a saténové barvě, dokonale doplňují vrata a usnadňují jejich otvírání. Zámek s patentní vložkou slouží ke kontrole přístupu do garáže zvenčí. Tato možnost se osvědčí zejména v situaci, kdy dojde k výpadku v dodávce elektrické energie, nebo u vrat, která jsou navržena pro ruční obsluhu.

 Dvere

Integrované dveře
Podstatným usnadněním pro uživatele nejen při vjezdu do garáže a výjezdu z ní jsou integrované dveře ve vratech. Zvláštní předností našich dveří je velmi nízký práh vysoký sotva 20 mm, který efektivně snižuje riziko zakopnutí. Bezpečnost integrovaných dveří střeží moderní vícebodový zámek.