KŘÍDLOVÁ

Jedno a dvoukřídlá garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do rodinných domů, nebo hospodářských budov a garáží. Rám je vyroben z uzavřeného ocelového pozinkovaného profilu a štít z ocelového pozinkovaného trapézového plechu. Standardně jsou vrata dodávaná se zámkem s vložkou (tři klíce), s klikou a montážním příslušenstvím. Vrata se vyrábějí na míru, dle požadavků zákazníka.
Křídla vrat
Rámy křídel jsou vyrobeny z ocelových uzavřených profilů. Křídla jsou vyplněna ocelovým trapézovým plechem – trapéz T-10 pozinkovaným, potaženým polyesterovou barvou. Standardně se vrata otevírají směrem ven na pozemek.
Vrata dvoukřídlá. Levé křídlo vrat při pohledu z exteriéru pevné, blokované do nadpraží a prahu. Pravé činné křídlo je vybaveno zámkem a klikou z PVC (blokování do nadpraží a prahu).
Vrata jednokřídlá. Jedno činné křídlo otvíravé vpravo do exteriéru. Křídlo je vybaveno zámkem a klikou z PVC (blokování do nadpraží a prahu). Maximální šíře vrat 2500 mm.

Vrata jsou zateplena polystyrenem o šírce 30 mm. Polystyren je zakryt panely
z PVC v bílé barve.

Ve vratech můžou být okna nebo větrací mřížky.

Standardní barvy: RAL 8014 (hnedá), RAL 8017 (tmavehnedá), RAL 7016 (šedá), RAL 9016 (bílá), RAL 9006 (stríbrná), BTX 2701 (bordó),BTX 2702 (cihlová), BTX 4702 (olivová).


 
 
Nastavení fotogalerie